Firma Konumu

Alanya Halı Yıkama

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Alanya  halı Yıkama En iyi Halı Yıkama Firması olarak sizlere hijyen kurallarına uygun olarak halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Halı yıkama sektöründe Alanya genelinde lider firma olarak siz değerli Alanya halkına hizmet veriyoruz. Halılarınız bizimle yeniden pırıl pırıl. Kaliteli ve güvenilir bir halı yıkama istiyorsanız bir telefon kadar yakınız.

MİSPAK HALI YIKAMA ALANYA
0532 281 61 72

Alanya Mispak Halı Yıkama

Halı yıkama , Alanya genelinde verdiğimiz hizmet kategorisi olarak en önemli hizmetlerimizden birisidir. Halı yıkama konusunda en çok tercih edilen firma olarak binlerce tebrik mesajı alan firmayız. Halı yıkama konusunda tecrübemiz ve kalite anlayışımız yıllardan beri aynı olduğu için Alanya Mispak Halı Yıkama Fabrikası olarak Alanya halkımızın gönlünde bir yer edinmiş bulunmaktayız.

Özellikle şunu baştan belirtmek isteriz ki halılarınız bizimle güvende ve sağlıklı ortamlarda yıkanmaktadır. Farklı halı yıkama firmaları gibi halılarınız bekletme havuzlarında kalmadan her halı tek tek ayrı ayrı sularla yıkanmakta ve temizlenmektedir. Bekletme havuzları birkaç halının üst üste birikmesiyle daha çok zararlı hale gelmekte ve birer bakteri yuvasına dönüşmektedir.

Bu yüzden Mispak halı yıkama firmamızda biz bekletme havuzları değil de her halıyı ayrı temiz sularla yıkamakta ve temizlemekteyiz. Ücretsiz servislerimiz aracılığıyla adreslerinizden alınan halılarınız karışmaması için ayrı ayrı barkotlamış olarak fabrikaya getirilir. İlk önce kabaca üzerindeki tozlar, tüyler vb. maddelerden temizlenerek hav alma işlemine tabii tutulurlar.

Son sistem tam otomatik halı yıkama makinalarında yıkanan halılar, halı sıkma makinalarıyla tamamen sudan arındırılarak sadece üzerindeki nemle kalır. Nemli halılar özel yapılmış halı askı aparatlarına yerleştirilerek kurmaya bırakılır. Halı kurutulan yerler toz. Duman, kötü hava vb. etkenlerden uzak özel olarak yapılmış odalardan oluşmaktadır. Bu kış aylarında bunlardan farklı olarak halı kurutma odalarında da aynı işlemi görürler.

Alanya Mispak Halı Yıkama Fiyatları

Alanya Mispak Halı Yıkama Fiyatları araştıran değerli müşterilerimiz Alanya’nın en uygun fiyat kalitesi ve halılarınızı titizlikle yıkama , durulama , kurutma ve hijyen kurallarına uygun olarak alanya mispak halı yıkama fabrikamızda kurutulmaktadır.Halı yıkama fiyatları nda Alanya nın kalite politikasına göre en uygun halı yıkama merkezidir.Mispak halı yıkama önce müşteri memnuniyetini düşünür ve bu durumu özel prensip haline getirmiştir.Alanya Mispak halı yıkama fiyatları için bizimle  0532 281 61 72 numaradan veya iletişim kısmındaki Alanya Mispak halı yıkama şirketleri kısmından da bizlere ulaşabilir Alanya Mispak Halı Yıkama Fiyatları nı öğrene bilirsiniz.

Alanya Mispak Halı Yıkama Cikcilli

Alanya Mispak halı yıkama cikcilli mahallesinde kurulu olan Alanya Mispak Halı Yıkama Fabrikası ilçenin merkezi mahallesi olarak bilinen bölgede tüm alanya müşterilerine hızlı servis imkanı sunuyoruz. Halılarınızı profesyonel ekibimiz tarafından adresinizden alınır ve alanya mispak halı yıkama fabrikamıza getirilerek gerekli işlemler sonucunda halılarınız paketlenerek evlerinize ücretsiz servis tarafından sizlere hatasız bir şekilde teslim edilir.

Halı Yıkama işlemimizde Zararsız Doğal Ürünler Kullanırız

Uzun Yılların vermiş olduğunu deneyimli firmamızın ana hedefi kimyasal ürünler kullanmadan halıların temizlenebildiğini göstermektedir. Doğadan ilham alınarak, her maddesi doğal olarak kullanılan solüsyonlar, hem bebekli hem çocuklu ailelere şiddetle tavsiye edilmektedir. Doğal olmayan ürünlerin zaman içerisinde kişilerde alerjiler meydana getirdiği de bilinmektedir.

Sektördeki en güçlü son teknoloji halı yıkama makine ve ekipmanlarımız ile olabilecek hassas  en derin temizliği sağlarız. Gerek kullandığımız makineler olsun, gerek çalışan uzman personellerimiz olsun, gerekse doğal, halı ve insan sağlığına zararsız fakat etkili temizlik ürünlerimiz olsun sektörde gerçek anlamda profesyonel alanya mispak halı temizliği hizmetini sunarız.

Alanya Mispak Halı Yıkama Mispak Halı Yıkama En iyi Alanya Mispak Halı Yıkama Firması olarak sizlere hijyen kurallarına uygun olarak halı yıkama hizmeti…

Alanya Bektaş Mahallesi Halı Yıkama , Alanya Büyük Hasbahçe Halı Yıkama , Alanya Çarşı Mahallesi Halı Yıkama , Alanya Cikcilli Mahallesi Halı Yıkama , Alanya Cumhuriyet Mahallesi Halı Yıkama , Alanya Güllerpınarı Mahallesi Halı Yıkama olarak tüm alanyaya halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Ürünleriniz garantili bir şekilde yıkanmaktadır.Ürünleriniz Müşterilerimize vermiş olduğumuz seri numara veya kod numaraları ile ürünlerinizin başka bir müşteri ile karışması imkansızdır. Ürünleriniz Mispak Halı Yıkama da güvende ve en iyi deterjanla hijyenik olarak yıkanmaktadır.

Bektaş Mahallesi Halı Koltuk Yıkama, Büyük Hasbahçe Mahallesi Halı  Koltuk Yıkama , Çarşı Mahallesi Halı Koltuk Yıkama , Cikcilli Mahallesi Halı Koltuk Yıkama , Cumhuriyet Mahallesi Halı  Koltuk Yıkama , Güllerpınarı Mahallesi Halı Koltuk Yıkama , Hacet Mahallesi Halı Koltuk Yıkama, Hacı Mehmetli Mahallesi Halı Koltuk Yıkama , Hisariçi Mahallesi Halı Koltuk Yıkama , Kadı Paşa Mahallesi Halı Koltuk Yıkama , Kızlarpınarı Mahallesi Halı Koltuk Yıkama , Küçük Hasbahçe Mahallesi Halı Koltuk Yıkama , Saray Mahallesi Halı Koltuk Yıkama , Şekerhane Mahallesi Halı Koltuk Yıkama , Sugözü Mahallesi Halı Koltuk Yıkama , Tepe Mahallesi Halı  Koltuk Yıkama ,Tophane Mahallesi Halı  Koltuk Yıkama

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.