Firma Konumu

Adana Sonbahar Halı Yıkama

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Adana halı Yıkama En iyi Halı Yıkama Firması olarak sizlere hijyen kurallarına uygun olarak halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halı yıkama , Adana genelinde verdiğimiz hizmet kategorisi olarak en önemli hizmetlerimizden birisidir. Bu yüzden Adana Sonbahar halı yıkama firmamızda biz bekletme havuzları değil de her halıyı ayrı temiz sularla yıkamakta ve temizlemekteyiz.

Adana kuru temizleme En iyi kuru temizleme Firması olarak sizlere hijyen kurallarına uygun olarak kuru temizleme hizmeti vermekteyiz. Kuru Temizleme , Adana genelinde verdiğimiz hizmet kategorisi olarak en titiz hizmetlerimizden birisidir. Bu yüzden Adana Sonbahar Kuru Temizleme firmamızda biz ürünlerinizi 170 derece buharlı temizlik yaparak ürünlerinizde gözle gözükmeyen bakteri ve virüsleri ortadan kaldırıyoruz.

Adana koltuk Yıkama En iyi koltuk Yıkama Firması olarak sizlere hijyen kurallarına uygun olarak koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Koltuk yıkama , Adana genelinde verdiğimiz hizmet kategorisi olarak müşterilerimize vermiş olduğumuz randevu saati ile yerinde koltuk yıkama yaparak en önemli hizmetlerimizden birisidir. Bu yüzden Adana Sonbahar Koltuk yıkama firmamızda biz hijyen kurallarına uygun olarak koltuk yıkamayı bitkisel deterjanla temizlemekteyiz

Adana Stor Perde Yıkama En iyi Stor Yıkama Firması olarak sizlere hijyen kurallarına uygun olarak perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Stor yıkama , Adana genelinde verdiğimiz hizmet kategorisi olarak en önemli hizmetlerimizden birisidir. Bu yüzden Adana Sonbahar Stor Perde Yıkama firmamızda evinizden ücretsiz perde sökme ve yıkama sonrasında stor perdelerinizi geri takıyoruz. Stor perde yıkama da bitkisel deterjan kullanarak ürünlerinizde ki zorlu lekeleri çıkartıyoruz ve ilk gün gibi ürünleriniz tertemiz oluyor.

LEKELERİ DERT ETMEYİN

(0544) 133 04 80

Halı Yıkama, Kuru Temizleme ve Koltuk Yıkama için bizi arayın sizlere en uygun fiyatlarla yıkama hizmeti verelim.

 

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.